Digitální tisk 2021-02-03T16:38:05+01:00

Digitální tisk

Digitální tisk je skvělým doplňkem ofsetového tisku. Pokrývá především oblast malých nákladů a personalizovaných tiskovin. Kvalita digitálního tisku je dnes již srovnatelná s kvalitou ofsetového tisku.

Zanechání rychlého kontaktu na sebe Vám umožní vizitka. Standardní formát v české republice se ustálil na rozměru 90x50mm, v Evropě na rozměru 85x55mm. Vizitky v menších nákladech (50-1000ks) vyrábíme digitálním tiskem na kvalitní křídové nebo speciální grafické papíry. Pro tisk vizitek Pantone barvami nebo pro tisk ve vysokých nákladech je nejvhodnější ofsetový tisk. Vizitky na křídovém papíře lze povrchově zušlechtit matnou nebo lesklou laminací. Široké možnosti zušlechťění nabízíme rovněž technologií slepotisku, výsekem, laserováním ap.
Zjistit cenu
Vyhledávaným produktem digitálního tisku bývají různé pozvánky, oznámení ap. ve formátu DL tj 99x210mm. Tiskneme na kvalitní křídové papíry nebo na speciální grafické papíry. Jednostranně nebo oboustranně.
Zjistit cenu
Letáky a prospekty v menších nákladech dnes jedině digitálním tiskem. Rychlé dodání, barevnost ve shodě s ofsetovým tiskem.Tisk na ofsetové a matné i lesklé křídové papíry. Možnost personalizace.
Zjistit cenu
Slouží k jednoduché informativní efektivní prezentaci. Nejčastějším formátem je složená A4 na 1/3 a to buď do sebe – zavináč, nebo leporelo-harmonika. Nejvhodnějším materiálem je křídový papír 135-150g. Při přípravě grafiky je třeba myslet na to, že v lomu papír vždy více nebo méně praská. Je tedy vhodné se v lomech vyhnout sytě potištěným plochám.
Zjistit cenu

Plakáty za velmi výhodné ceny, tiskneme z dodaných dat ve formátu PDF a to téměř na počkání.
Formáty do 3A4 neořezáváme. Je tedy třeba počítat s bílým okrajem kolem tisku v rozmezí 3-6 mm.

Levné plakáty s bílým rámečkem kolem tisku ve formátech
A4 (210x297mm)
A3 (297x420mm)
SRA3 (320x450mm)
3A4 (330x640mm)

a bez bílého rámečku ve formátech:
A2 (420x594mm)
B2 (500x700mm)
A1 (594x840mm)
B1 (700x1000mm)
A0 (840x1180mm)
B0 (1000x1400mm)

Zjistit cenu
Brožury a časopisy šité drátem (2 skobky). Nejoblíbenější vícestránkový produkt pro svoji praktičnost a nízkou výrobní cenu.
Obálka může být ze stejného materiálu jako blok brožury, často se se však na obálku používá papír vyšší gramáže, popřípadě s povrchovou úpravou lesklou nebo matnou laminací.
Šitá vazba je vhodná pro manuály, zpravodaje, časopisy a jiné brožury do počtu cca  72 stran vč. obálky. Vyšší počet stran je lepší již lepit  – vazba V2 lepená.
Zjistit cenu
Lepené brožury – vazba V2 – jsou vhodné pro návody, manuály, publikace, časopisy ap. o více stranách. Typicky cca od 56 stran výše. Technicky je omezena tloušťka publikace na cca 65 mm. Je to ovšem z praktického hlediska již nevhodné. Obecně se doporučuje tloušťka hřbetu max. do cca 35 mm. Publikace s blokem tisknutým na ofsetovém papíře, lepíme lepidlem EVA – hotmelt. Publikace tisknuté na křídovém papíře lepíme lepidlem PUR – polyuretan.
Zjistit cenu
Brožury, časopisy – Twin wire
Zjistit cenu
Nástěnné kalendáře v menších nákladech tiskneme digitiskem ve vysoké kvalitě a krátkých termínech. K dispozici máte několik způsobů jak dodat tisková data. Nejjednodušší je, pokud si vyberete některou z našich šablon a zašlete pouze 13 fotografií. Nebo pošlete hotová data ve formátu PDF. Pokud vyžadujete zcela individuální řešení, můžete si objednat zpracování v našem grafickém studiu.
Zjistit cenu
Stolní kalendáře v menších nákladech tiskneme digitiskem ve vysoké kvalitě a krátkých termínech.Vybrat si můžete mezi levnější čtrnáctidenní verzí nebo oblíbenější týdenní verzí kalendáře. Nabízíme několik způsobů jak dodat tisková data. Nejjednodušší je, pokud si vyberete některou z našich šablon a zašlete pouze příslušný počet fotografií. Můžete také zaslat hotová data ve formátu PDF. Pokud vyžadujete zcela individuální řešení, je nejvhodnější objednat grafické zpracování v našem grafickém studiu.
Zjistit cenu
Digitálním tiskem zhotovujeme samolepící papírové etikety na plochých arších do formátu SRA3+ (potisknutá plocha je maximálně 305x460mm). Tyto můžeme následně řezat na menší formáty, provádět tvarový výsek na výsekovém stroji nebo výsek či násek CO2 laserem.
Zjistit cenu