Velkoplošný tisk 2019-04-23T15:19:02+01:00

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk zaznamenal svůj největší rozmach teprve před několika lety. Dnes zaujímá své pevné místo na trhu reklamních a prezentačních médií. Potisknout je možné téměř cokoli, PVC samolepicí folie, reklamní plachty – bannery, malířská plátna, one vision materiály pro okenní grafiku, transluscentní folie pro světelnou reklamu, fotopapíry, billboardové papíry, deskové materiály, atp.

Tiskneme na profesionálních velkoplošných solventních tiskových strojích EPSON a ROLAND. Exteriérové i interiérové tisky s dlouhou životností vynikají brilantními barvami, vysokou odolností proti UV záření, skvělou přilnavostí k podkladu a vysokou odolností proti otěru. Šířka tisku jednoho pásu je až 1,6 m, délka je neomezená.  Rozlišení tisku je až 1440×1440 dpi.

Povrchová úprava tisků

Tisky povrchově upravujeme strojní lesklou nebo matnou laminací. Laminace je vhodná především k ochraně tisku před mechanickým poškozením, ale slouží i k ochraně před UV zářením pro delší životnost a stálobarevnost vytištěné grafiky. Je možné laminovat podlahovou grafiku strukturovanou velice odolnou folií či provést ochrannou laminaci antigrafiti. Šířka laminování je do 1600 mm. Tekuté dvousložkové laminace využíváme především ke zvýšení odolnosti reklamních bennerů.

Zpracování tisků ořezem

Specialitou tiskového stroje ROLAND je tvarový ořez samolepek ihned po vytištění. Je možné vytisknout a současně vyřezat i komplikované tvary samolepek s vysokou přesností sesazení. Elegantně tak vyrábíme velké i malé série tvarových PVC etiket.

Všem dobře známá „Áčka“ vidíme jako podpůrné reklamní prostředky především před obchody, informačními centry, restauracemi ap. Často obsahují informaci o mimořádné nabídce, nebo jen směrují zákazníky správným směrem.

Bannery jsou velmi oblíbeným produktem velkoplošného tisku.

Dodáváme lité, laminované, blockout, transluscent a další varianty. Potiskujeme solventním tiskem. Lisujeme oka pro připevnění.

Nejpoužívanější šířky 1m, 1,3m nebo 1,6m.

Na ostatní možnosti se informujte u našich obchodníků.

Zjistit cenu
Tisk na kvalitní billboardový blue back papír o plošné hmotnosti 120g/m2.
Zjistit cenu
Provádíme nejčastěji kombinací řezané grafiky a velkoplošného tisku.
PVC samolepky tištěné s rozlišením až 1140×1140 dpi solventními inkousty prakticky vytlačily samolepky realizované metodou sítotisku. Jejich velkou výhodou je možnost výroby za nízkou cenu už od jednoho kusu. Velkou výhodou je i možnost tvarového ořezu ihned po tisku.
Zjistit cenu
Reklamní tabule vidíte denně, téměř na každém kroku. Jako nosič dodáváme nejčastěji: sendvičové materiály Al/plast/Al, pozinkovaný plech, pěněné plasty, vodovzdorné překližky ap. Vzhledem k množství variant, kontaktujte naše obchodníky pro výběr nejvhodnější varianty.
Zjistit cenu

Řezaná grafika kdysi fenomén, který zlikvidoval nebo rekvalifikoval tisíce písmomalířů. Ručně barvou psané písmo bylo nahrazeno písmem a grafikou vyřezávanou ze samolepicích folií. Dokonalé a při použití kvalitních folií velmi, velmi trvanlivé písmo, reklamní tabule, grafika. V některých případech je řezaná grafika do dnes nenahraditelná, jindy je s výhodou nahrazena levnějším digitálním velkoplošným tiskem. Na rozdíl od celé řady „lepičů“ používáme vždy a výhradně folie, které jsou určeny pro požadovanou životnost.

Takže garantujeme, že grafika ze samolepicích folií se po čase „nezkrabatí“!

Nejoblíbenější přenosný prezentační systém, rychlá instalace i složení.

Použití:

 • veletrhy
 • prezentace
 • přednášky
 • mítinky
 • školení
 • vstupní haly
 • jednací místnosti
 • mnoho dalších způsobů

Provedení:

 • hliníková samonavíjecí konstrukce
 • skládací podpěrná tyč
 • jednostranně potištěný voděodolný PVC materiál
 • textilní brašna pro snadný transport
 • výběr z více šířek
 • výška viditelné části 200 cm (na přání lze zkrátit)
Zjistit cenu
Jsou atraktivnější alternativou reklamních tabulí. Jejich výhodou je atraktivnější vzhled, díky kterému lépe upoutají pozornost. A to právě jde. Tvarové poutače lze lépe umístit do prostoru, prodejny ap. Poutače zhotovujeme na CNC routeru nejčastěji ze sendvičových materiálů Al/plast/Al, pěněných desek ap.
Zjistit cenu
Nejlepší volbou pro Váš domácí nebo firemní interiér mohou být fotobrazy špičkové kvality, tištěné na plátně a napnuté na dřevěném rámu. Na výběr je k dispozici luxusní vysoce bílé plátno o plošné gramáži 270g/m2 pro tisk fotografií. Nebo dokonalé umělecké plátno „artist“ o gramáži 300g pro reprodukci uměleckých děl.
Zjistit cenu
Samolepicí perforovaný materiál s černou stranou na straně lepidla, určený pro polepy výloh a autoskel. Jde o zachování velmi dobré průhlednosti – viditelnosti zevnitř směrem ven („ze tmy do světla“). Pohled dovnitř je v maximální míře eliminován.
Zjistit cenu