O nás 2020-01-16T09:49:25+01:00

O nás

  • Máme historii

Tiskárna ARTRON nabízí svým zákazníkům kvalitní plnobarevný tisk v krátkých termínech a to za bezkonkurenční ceny.

Historie firmy sahá do roku 1993, kdy rodinná firma zakoupila první ofsetový stroj.

V roce 2000 firma prošla transformací na společnost s ručením omezeným.

Zákazníci firmy se profilují především z řad z reklamních agentur, grafických studií, nakladatelství a českých i zahraničních firem.

  • Vytváříme grafiku

Působíme v oblasti grafického designu a předtiskové přípravy od roku 1993.

Základ studia tvoří zkušení pracovníci v oboru s dlouholetou praxí.

Práce nám zde není jen zaměstnáním, ale i koníčkem.

Přístup k našim klientům je založen především na vzájemné spolupráci,

při které se snažíme vytvořit takový produkt, který splní v nejvyšší míře očekávání zákazníka.

A to jak po stránce estetické a praktické, ale i po stránce ekonomické.

Součástí naší práce je i informování klientů o nových technologických možnostech v polygrafii.

Hlavní náplní grafického studia ARTRON jsou grafické návrhy veškerých tiskovin, sazba, zlom, retuš, složité fotomontáže a tvorba vizuálního stylu – corporate identity.

  • Tiskneme

Tiskneme na strojích HEIDELBERG. Ve formátu B2 je to stroj SM74-4-L, tento stroj s vysokým stupněm automatizace, umožňuje tisk do formátu větší B2 při rychlosti 15.000 archů za hodinu. Přednastavení stroje probíhá prostřednictvím CIP3 protokolu přímo z dat zpracovávaných RIPem.

Vybavení tiskového stroje lakovací jednotkou pro aplikaci disperzních laků nabízí neocenitelnou možnost zušlechťování povrchu tiskovin.

Pro tisk ofsetových zakázek malého rozsahu, především formulářů ap. využíváme menšího tiskového stroje HEIDELBERG Quickmaster 46/2. Tento stroj je vybaven programovatelným číslováním, možností perforace a tiskovou hlavou pro tisk variabilních dat.

Digitální tiskprovádíme na produkčních tiskových strojích Konica Minolta.

  • Knihaříme

Z knihařského zpracovaní nabízíme zhotovení vazeb V1, V2, Twin Wire a pro vybrané zakázky V8. Strojní vybavení tvoří mimo jiné:

dvacetistanicová snášecí a šicí linka Theisen & Bonitz, šicí linka HORIZON VAC600, lepicí linka Horizon BQ460, laminátor KOMFI Delta B2, 2 x programovatelná řezačka papíru 115cm, výsekové stroje B2, A3, A4, vrtačky papíru, kulatička rohů, linka na drátěnou TwinWire vazbu, tři falcovací stroje Heidelberg B2+ a MBO B1.

  • Reklama – myslíme ve velkém

Našim zákazníkům dále nabízíme velkoplošný tisk na strojích EPSON a ROLAND, CNC frézování reklamních materiálů do formátu 1500x2000mm a v neposlední řadě práce na CO2 laseru VersaLaser 6.60. 3D písmo a ostatní prostorové objekty z EPS a XPS polystyrenu zhotovujeme na CNC řezačce MegaPlot.

  • Balíme, expedujeme

Tiskoviny dopravujeme dle požadavku zákazníka po celé ČR i Evropě.

U drobných zakázek využíváme služeb České pošty nebo některé z osvědčených dopravních služeb. Větší zakázky rozvážíme vlastní dopravou.

U vybraných zakázek poskytujeme dopravu zdarma.